Публічна лекція«…Я дивлюсь на майбутнє оптимістично. Кам’янець-Подільський період творчості П.Грунського – майбутнього гумориста Остапа Вишні (1919–1920)» у прочитанні Сергія Гальченка, старшого наукового співробітника, завідувача відділу рукописних фондів і текстолології, заступника директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України в рамках V Всеукраїнської наукової конференції, приуроченої 105-й річниці з дня заснування Українського університету «Традиції Іванв Огієнка у світлі вітчизняної науки». Презентація книжки «Остап Вишня. Невеселе життя: документальна біохроніка» / упорядкування, вступна стаття та примітки Сергія Гальченка. Харків : Фоліо, 2022. 784 с.

Покликання на відео