У Кам’янець-Подільській міській громаді відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учасники працювали три дні:

1 день – заочне оцінювання дослідницьких проєктів;

2 день –  постерний захист;

3 день – наукова конференція.

Традиційно серед членів журі – науково-педагогічні працівники кафедри історії української літератури та компаративістики К-ПНУ:

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

Секція фольклористики, теорії, історії мистецтв та арткритики, літературної творчості, кримськотатарської гуманітаристики:

Олеся Трофимюк, асистент кафедри історії української літератури та компаративістики;

Секція української мови, української літератури:

Любов Расевич, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики;

Людмила Починок, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри історії української літератури та компаративістики;

На конкурсі було представлено дослідження на  актуальні теми сьогодення. Сучасна молодь показала високий рівень обгрунтованості наукових результатів.