31 травня в інституті української філології та журналістики за ініціативи кафедри історії української літератури та компаративістики було проведено  панельну дискусію «Шістдесятники – борці за незалежність України».

Шістдесятники – це покоління молодої української інтелігенції, яке виступало за оновлення, боролося за свободу мови, культури і творчості. Їхній світогляд формувався під впливом гуманістичних традицій Заходу, а також інтересу до культурного спадку своєї нації. Феномен шістдесятництва припав на суперечливу епоху, тому мав дискусійний характер і, безумовно, залишив після себе чимало відкритих запитань.

До обговорення долучилися здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності  014.01 Середня освіта (Українська мова і література), які  підсумували, що дискусія була плідною та цікавою.