Вітання Поетці з Днем народин від студентів – першокурсників навчально-наукового інституту української філології та журналістики, кафедра історії української літератури та компаративістики.

Практичний тест  про життєвий і творчий шлях поетеси “Чи багато ви знаєте про Лесю Українку?”

25 лютого виповнюється 152 роки з дня народження великої письменниці, мислительки, сильної особистості Лариси Косач. Світ та більшість земляків знають її як Лесю Українку.

Певний час її знали лише як авторку низки поезій та драми-феєрії «Лісова пісня». Згодом почали розкриватися деталі, які демонструють нам усю глибину та інтелект постаті справді європейського рівня. Багато фактів з біографії Лесі Українки лише зараз стають відомими широкому загалу. А як добре знаєте про них ви?

Інформаційне агентство «Волинські Новини» підготувало для читачів тест про життєвий і творчий шлях поетеси.