Зображення може містити: 23 людини, including Борис Коваленко, Diana Yasinetska, Dima Kozak, Oxana Livitska, Катерина Кириловська, Андрій Гуменний and Людмила Починок, люди стоять, весілля та у приміщенні
Сьогодні театр-студія “Естель” факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка святкує свій 5-річний ювілей!
Мої дорогі “естельці”! Вітаю вас і безмежно дякую вам за пережиті нами спільно неповторні миттєвості спілкування, праці, взаємодопомоги, розуміння і підтримки – одним словом – цілого спектру мук і насолод спільної творчості.
Театр “Естель”, який знаний уже далеко за межами нашого університету, не існував би без усіх ВАС – без вашого творчого запалу і креативності, самовідданості і жертовності, винахідливості і фантазії, вашого палкого пориву до краси і творчості! Ви неперевершені!
Людмила Починок, доцент кафедри історії української літератури та компаративістики