May be an image of 11 people, including Юлія Коробчук and Валерій Щегельський, люди стоять та у приміщенні
19 лютого 2021 року відбувся круглий стіл “Микола Горбаль: дисидент, пасіонарій, митець” (до 80 річчя від дня народження).
Студенти та викладачі виголосили доповіді про життя і творчість Миколи Андрійовича, відбулась онлайн-розмова, на якій усі присутні могли почути голос “живої легенди” та поставити йому запитання. Наприкінці Марія Герлєй надзвичайно гарно й зворушливо виконала пісню “Цвинтарі”, написану Миколою Горбалем на лемківській говірці, а Наталія Загоруйко розповіла про власні спогади пов`язані з дисидентом та продемонструвала унікальні фото з сімейного архіву.
Емоційно, зворушливо та пізнавально! Дякуємо кафедрі історії української літератури та компаративістики й навчально-науковій лабораторії літературного краєзнавства за організацію цікавого заходу!
Дар’я Бановська, магістрантка факультету української філології та журналістики