09 травня 2024 рок кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики  РАСЕВИЧ Любов, асистент кафедри історії української літератури та компаративістики  ТРОФИМЮК Олеся  та  здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.01 Середня освіта (Українська мова та література. Англійська мова), 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) пройшли тренінг  РУДНІЦЬКОЇ Наталії – учительки української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчителя-методиста, експертки Державних стандартів базової та профільної середньої освіти, вчительки Всеукраїнської школи онлайн, тренерки НУШ, на тему: «Оцінювання в НУШ. Як оцінювати без знецінювання».

Спікерка розкрила філософію оцінювання в Новій українській школі, представила інноваційні методи формувального оцінювання та поділилася практичними стратегіями їх впровадження в освітній процес.