Протягом квітня 2024 року кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики  РАСЕВИЧ Любов та асистент кафедри історії української літератури та компаративістики  ТРОФИМЮК Олеся взяли участь у сертифікатній програмі «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти».

Сертифікатна програма розроблена кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти – реалізовувалась в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Заняття в офлайновій формі провели доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова та кандидат педагогічних наук, доцент Олена Чопік.

Результатом проходження сертифікатної програми є готовність учасників враховувати у викладанні спеціальних (фахових) освітніх компонентів для здобувачів особливостей їхньої професійної діяльності в умовах інклюзивної освіти.