Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: Яну Райську, здобувачку освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею №5 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області (І місце, відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Фольклористика»). Науково-дослідницька робота “ЛЕГЕНДИ ТА ПЕРЕКАЗИ С. ПУКЛЯКИ (КАМ’ЯНЕЧЧИНА): ТОПОНІМІЧНА НОМІНАЦІЯ”.

Науковий керівник – Валерій Щегельський, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики, завідувач навчальної лабораторії етнології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Зичимо успіхів на всеукраїнському рівні!