“Виховуючи свої діти, ми мусимо не забувати, що ми їх і для України виховуємо. А вона потребує іншого, як досі, чоловіка, іншу жінку” (О. Кобилянська “Апостол черні”).
160-річчя з дня народин мисткині пера Ольги Кобилянської

Міжнародна наукова конференція

(м. Чернівці, 28 листопада 2023 р., формат – дистанційний)

ПРОГРАМА

28 листопада Людмила ПОЧИНОК, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри історії української літератури та компаративістики взяла участь у міжнародній науковій конференції „Ольга Кобилянська й український літературний процес ХІХ – ХХІ століть”, приуроченій 160-річчю від дня народження письменниці (м. Чернівці, 28 листопада 2023 р., формат – дистанційний).Тема доповіді:„Духовні коди “Апостола черні” Ольги Кобилянської у воєнному просторі сучасної України”.