6 листопада 2023 р.  викладачі кафедри історії української літератури та компаративістики Валерій Щегельський та Олеся Трофимюк відвідали гостьову лекцію Олени Євгеніївни Бондаревої – доктора філологічних наук, професора, головного наукового співробітника кафедри української літератури, компаративістики та грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка. Тема лекції – “Українське драматургічне письмо про війну: травматичний досід, індивідуальна рефлексія, колективна психотерапія”.

Захід проведено кафедрою української літератури ВДПУ ім. Коцюбинського. (факультету філології та журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського).

Дякуємо організаторам та доповідачці за ґрунтовну та пізнавальну лекцію, а також за можливість долучитись до обговорення актуальних проблем.