31 травня 2023 року оголошено результати ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2022-2023 навчальному році.

Юні науковці гідно представили Кам’янець-Подільську громаду та вибороли шість призових місць.

Зокрема, Свирида Антоніна Богданівна, здобувач освіти Кам’янець-Подільського ліцею №5 – ІІІ місце в відділені «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Фольклористика та мистецтвознавство».

Її наукове дослідження відзначено дипломом ІІІ ступеня. Щирі вітання Антоніні, її науковому керівнику Валерію Щегельському, кандидату філологічних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та заступникові директора з навчально-виховної роботи  Наталії Золочевській.