Відкрите заняття з історичної літератури в Галереї мистецтв

Красу та довершеність української вишиванки поціновують у кожному куточку світу, а глибинність кожного її візерунка милує не одне око…

20 травня студенти третього курсу історичного факультету і факультету української філології та журналістики провели спільне відкрите заняття з історичної літератури із завідувачем кафедри історії української літератури та компаративістики  Олегом Рарицьким у Галереї мистецтв.

Святкового дня не можна було оминути цієї окраси нашого міста! Долучився до заняття провідний фахівець, екскурсовод Андрій Павловський, який представив історико-культурну спадщину галереї.

Крім того, вдалося поспілкуватися про Микиту Годованця – відомого українського поета-байкаря, знатного кам’янчанина та принагідно відвідати кімнату митця.

Відвідати Галерею мистецтв у такий важливий день – це справжня насолода! А всі ми знаємо ще й те, що символічність вишиванки у єднанні, а студенти К-ПНУ це вкотре доводять і щиро радіють з того, що наш виш – велика і дружня родина!

Аліна Довга, студентка 3 курсу факультету української філології та журналістики