27-28 грудня 2022 року відбувся захист дипломних робіт здобувачів ОПП Середня освіта (Українська мова і література) рівня магістр Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Роботи, представлені здобувачами, були виконані на високому науковому рівні, обрані теми – надзвичайно цікаві та складні.

Тематика дипломних робіт з літератури:

Денна форма навчання

Психологічна сильветка Ольги Кобилянської (Крива Вікторія Вікторівна, науковий керівник – Починок Л.І.).

Методика формування образного мислення здобувачів освіти (на матеріалі творчості Ірини Жиленко) (Бурса Мар’яна Михайлівна, науковий керівник – Починок Л.І.)

Проблеми становлення інтелігенції в романі І.Нечуя-Левицького «Хмари» ( Пірус Оксана Миронівна, науковий керівник – Починок Л.І.).

Заочна форма навчання

Драма Лесі Українки «Камінний господар»: жіночий погляд на традиційний сюжет (Атаманська Юлія Валентинівна, науковий керівник – Починок Л.І).

Гуманістичне світовідчуття у прозі М.Вінграновського (Малиш Ірина В’ячеславівна, науковий керівник – Починок Л.І.)

Рецензент – докт.філол.н, професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури Кеба Олександр Володимирович.

Усі магістранти продемонстрували високий рівень підготовки, презентували результати дослідження своїх робіт і були оцінені на відмінно членами екзаменаційної комісії

Вітаємо здобувачів з успішним захистом! Бажаємо стрімкого старту кар’єри!