Студенти ІІ курсу (групи Ukr1-B19, Fukr1-B19) факультету української філології та журналістики й кафедра історії української літератури та компаративістики запрошують усіх охочих взяти участь у КВЕСТІ «Погляд крізь віки», присвяченому 207-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 11 березня 2021 р.
Для участі у квесті потрібно сформувати свою команду, бути залюбленим у Шевченкове слово, мати гарний настрій та вірити у власні сили. На переможців квесту чекають подарунки!
Гра розпочинається об 11 год, старт – 4 поверх навчального корпусу № 1, біля деканату факультету української філології та журналістики (405 ауд.).
Реєстрація учасників розпочинається о 10 год. 11 березня 2021 р. на кафедрі історії української літератури та компаративістики (413 ауд., модератор – Джурбій Тетяна Олександрівна).
Захід організовано за сприяння профкому студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
May be a drawing of 1 особа