Великодня толока

Великодня толока

Публікація від Лілія Надвідна 10 квітня 2015.

 

 

 

Уже третій рік поспіль на базі факультету української філології та журналістики (декан Ю.О. Маркітантов), кафедри української літератури та компаративістики (завідувач О.А. Рарицький) і лабораторії етнології (завідувач В.В. Щегельський) пройшло свято «Великодня толока».

 

 

Упродовж 8-9 квітня в центральному корпусі нашого університету відбулася виставка великодніх рушників та інших символів свята.

Свої роботи представили багато викладачів та працівників: О.О. Свідрук, Н.О. Лаврусевич, Л.В. Ситник, М.В. Моштак, В.І. Остапенко, а також студенти: Зіна Горіх, Андрій Поважнюк, Сергій Швець, Ольга Банах.

 

 

До цікавого проекту долучилася кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Студенти-художники під керівництвом І.І. Кляпетури для школярів провели майстер-клас з виготовлення великодніх рушників у техніці вибійки.

Бібліотека університету (директор В.С. Прокопчук), центральний абонемент і відділ збереження фондів (завідувач Л.В. Ситник) представили також виставку книг з народознавства.

 

 

Майстер-клас із писанкарства для учнів Кам`янець-Подільської спеціальної школи-інтернату провів В.В. Щегельський і М.В Моштак (голова профкому студентів, аспірантів та докторантів). Діти із захопленням спостерігали за роботою майстрів. Толока справді вдалася, адже до роботи долучилися і студенти, і викладачі, і наше молодше покоління.

 

Лілія Надвідна,

кореспондент газети.

Світлини Ольги Комарової

та Валерія Щегельсько

Bookmark the permalink.

Comments are closed.